top of page
Middel 6banner.png

REAL ELMOS zwiert deuren open voor nieuwe jeugdspelertjes

Binnenkort organiseert men bij futsalclub REAL ELMOS Herentals traditioneel een supertoffe 'Talentendag' (gratis/inschrijven verplicht) in Sporthal De Mixx te Herselt. Op zaterdag 23 maart kan iedereen die geboren is tussen 2007 en 2017 zijn of haar kunstjes met een bal komen laten zien aan de verschillende trainers die aan onze club verbonden zijn. Momenteel telt de jeugdwerking verdeeld over acht ploegen zo’n zeventig spelertjes. Daar mogen er nog steeds bijkomen!


Drie uur lang, verdeeld in verschillende leeftijdscategorieën, palmen voetballertjes op zaterdag 23 maart de sportvloer van Sporthal De Mixx in Herselt in. Ben jij ervan overtuigd dat jou zoontje of dochtertje klaar is om zijn of haar voetbalkunsten te komen laten zien aan onze coaches die dag? Aarzel dan geen seconde verder en grijp deze unieke kans. “Iedereen is welkom, op welk niveau dan ook. Opgelet: inschrijven is sowieso verplicht zodat onze trainers hun werk op die dag op een goede manier kunnen voorbereiden”, vertelt Sven Blockx van de jeugdwerking bij REAL ELMOS Herentals.


De spelertjes worden onderverdeeld in groepjes per leeftijd. De eerste die aan de bak kunnen, dat zijn zij die geboren zijn in de jaren 2017, 2016, 2015 en 2014. Deze jongelingen krijgen tussen 17 uur en 18 uur de sporthal ter beschikking. Het daaropvolgende uur, tussen 18 uur en 19 uur is het dan weer de beurt aan de voetbaldiertjes die geboren zijn in 2013, 2012 en 2011 om te schitteren op de sportvloer in Herselt. Tot slot komen de toppertjes geboren in 2010, 2009, 2008 en 2007 de sporthal ingelopen. Deze jeugdspelers zijn aan zet tussen 19 uur en 20 uur.


U leest het al: Een volledige avond futsalgenot voor de kampioenen van de toekomst op zaterdag 23 maart. Spreekt dit jou of je zoontje of je dochtertje aan? Aarzel dan niet en schrijf hen snel in om deel uit te maken van de supergezellige en toffe REAL ELMOS Herentals-familie.


Inschrijven (verplicht!) voor de talentendag van de leukste, gezelligste en meest ambitieuze futsalclub van onze regio kan via volgende gsm nummers: 0499 10 79 85 of 0476 78 42 64. Ook via mail is inschrijven mogelijk. Hiervoor stuur je je inschrijving door naar tjvo@realelmosherentals.be of jcmiddenbouw@realelmosherentals.be. We hopen alvast op een mooie opkomst zodat de talentvolle voetballertjes van vandaag in de toekomst de kleuren van onze club mee laten schitteren.


Go Go Elmos-jeugd!VOLGENDE COMPETITIEWEDSTRIJDEN


08/03/2024

21u30 : LA SQUADRA MOESKROEN - REAL ELMOS HERENTALS


15/03/2024

21u30: REAL ELMOS HERENTALS - ZVC PIBO BILZEN

109 weergaven0 opmerkingen

Comments


bottom of page